Ogame: Vesmírná legenda

Ogame: Registruj se a hrej zdarma, bez instalace

Hrej Ogame zdarma online Play Ogame online free

Ogame je doslova legenda mezi online počítačovými hrami! Již v roce 2002 Ogame vydala společnost Gameforge a v současnosti se těší přízni stovek milionů hračů po celém světě! A věřte, že se jen tak neomrzí a jakmile jednou tuto MMO online hru, kterou není potřeba vůbec instalovat, jakmile ji jednou zkusíte, tak se k ní budete rádi vracet!

 

Ogame se odehrává v daleké budoucnosti, ve světě mimozemských civilizací. V začátku hry Vám bude přidělena planeta, na které musíte budovat své technologie, těžit zdroje a za tyto následně rozvíjet technologie, zbraně a lodě. Musíte čelit nejen útokům ostatních hráčů na Vaši planetu, ale také brzy začnete kolonizovat nové planety a ničit své soupeře!

 

Ke hraní Ogame nemusíte hru instalovat, protože celá běží na webovém prohlížeči. Stačí se zdarma registrovat a již hrajete! Hra není nijak náročná hardwarově a proto si ji zahrajete na jakémkoliv zařízení.

Ogame simulátor bitev: Spočítejte si jak silnou letku potřebujete na zničení obrany protivníka

Ogame simulátor bitev můžete využít jako pomůcku, při plánování útoku na své protivníky. V okamžiku, kdy se totiž pustíte do velké hry a budete chtít útočit na silnější soupeře, pak je dobré si svůj útok velmi dobře propočítat. Díky špionáži odhalíte sílu protivníkovi obrany, abyste však věděli jak silnou armádu na jeho porážku budete potřebovat, pak si ji jednoduše spočítáte.

Ve hře ogame totiž dobře propočítaná síla Vaší letky je rozhodujícím faktorem!

Ogame simulátor bitev Ogame battle simulator

Ogame: Herní videa | Gameplay

www.Hrej-Online.cz

Sociální sítě: